Numerologia a astrologia

Astrologia czyli analiza kosmogramu, który wyliczamy w oparciu o datę, godzinę i miejsce urodzenia. Numerologia, czyli sporządzanie portretu numerologicznego w oparciu o datę urodzenia, imię i nazwisko. W jednym i drugim kluczową rolę spełnia data urodzenia. Nie jest ona przypadkowa i przekazuje nam wiele informacji o nas, o naszym losie.

Astrologia i numerologia uzupełniają się tworząc astronumerologię. Opisuje ona każdy znak zodiaku w połączeniu z każdą liczbą numerologiczną. Połączenie astrologii i numerologii daje więcej możliwości interpretacyjnych.

Pokazuje potencjał jakim dysponujemy i drogę, którą warto podążać, żeby realizować cele duszy.

Połączenie astrologii i numerologii – jedno wzmacnia drugie !

Najlepiej gdy połączymy numerologię z astrologią. Przy określaniu liczby drogi życia dobrze jest uwzględnić słońce w znaku zodiaku. Taka Czwórka. Konkretna, osadzona w materii. Jednak jeżeli Czwórka posiada słońce w znaku Bliźniąt to straci wiele z powolności i stabilności. Natomiast słońce w znaku Koziorożca pogłębi te typowe cechy Czwórki. Czyli Czwórka będzie jeszcze bardziej konkretna, racjonalna i oschła.

Wprawdzie bieg życia został zakodowany w dniu urodzenia, to  jednak sytuacja się zmienia. Mamy wpływ na swoje życie.

I chociaż sam kod się nie zmienia, to zmienia się świadomość na podstawie naszych doświadczeń życiowych. W szczególności tych traumatycznych.

Kobieta w ciąży ma wyznaczony termin porodu naturalnego na 20 czerwca. Jednak decyduje się ona na cesarskie cięcie i wybiera dzień 15 czerwca. Która data się liczy?
Liczy się wyłącznie fakt urodzenia (nie planowania). Wszystko jest ze sobą powiązane i nawet jeżeli mama zmieni w ostatnim czasie datę urodzenia dziecka- to myśl ta nie pojawiła się w jej głowie bez powodu. Czas urodzenia zawsze jest właściwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *